אודותינו

אודותינו

משרד עורכי הדין עדי שלמה מתמחה בדיני הביטוח הלאומי ונזיקין – נזקי גוף.
המשרד הוקם ע"י עורך הדין עדי שלמה, אשר סיים לימודי המשפטים בהצטיינות, עם התמחות ספציפית בזכויות אדם, זכויות סוציאליות ונזיקין.
עורך דין עדי שלמה הינו בא כוח היועץ המשפטי לשעבר בתיקי ערעור על וועדות רפואיות בביטוח הלאומי – פטור ממס הכנסה, מגשר מוסמך ובעל הסמכה ממשרד המשפטים לערוך ייפוי כוח מתמשך.
עורך דין עדי שלמה בעל ניסיון רב בייצוג ובניהול תיקים מול המוסד לביטוח לאומי לרבות בוועדות הרפואיות ומול חברות הביטוח השונות, בבתי המשפט ובבתי הדין לעבודה.
עו"ד עדי שלמה, בקיא בספר החוקים ובתקנות הרלוונטיות בתחומי העיסוק של המשרד, כולל בסעיפים של הנכויות הרפאיות.

המשרד חרט על דיגלו להעניק ייחס אישי וליווי צמוד לכל לקוח, תוך השגת כל הזכויות המגיעות לו על פי חוק.

משרדנו מתגאה בכך כי הוא מלווה ומסייע ללקוחותיו לאורך כל הדרך, שלב אחר שלב, להתמודד מול המוסד לביטוח הלאומי, מול הוועדות הרפואיות ומול חברות הביטוח השונות, למצות עבור הלקוח את כל שמגיע לו וזאת למרות כל הניסיונות של המוסדות הללו שלא להעניק למבוטח את הזכויות המגיעות לו, לעיתים תוך ניצול לרעה של חוסר הידע וחוסר ההבנה של המבוטח.
משרדנו שם דגש על עקרונות של צדק, יושר ומקצועיות ללא פשרות, אנו מאמינים ביכולות שלנו לסייע ללקוחותינו ועל כן רוב הסדרי שכר הטרחה במשרד נלקחים על בסיס הצלחה בלבד, בסיום הטיפול, עם קבלת הפיצוי הכספי.
כמו כן, שיחות הייעוץ במשרד הינן ללא תשלום וללא התחייבות.
נשמח להעמיד את ניסיוננו הרב גם לרשותכם.

זקוקים לייעוץ משפטי מותאם למקרה שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

החזון שלנו

משרדינו חרט על דגלו לסייע ללקוחותיו בתחומים של ביטוח לאומי, נכויות, נזקי גוף ובשאר תחומי המשרד. לפעול ולהילחם בשם לקוחותינו עבור הזכויות המגיעות להם מהגורמים השונים כגון: המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח, משרד הבריאות, משרדי הממשלה וכו' וזאת מתוך הבנה כי לרוב 'האזרח הקטן' מתמודד עם חוסר הבנה של החוק, הרגולציה והבירוקרטיה ואף נתקל באטימות של הגופים הללו וכי הוא עלול לאבד את זכויותיו.
אנו מתחייבים לספק לכל לקוח במשרדינו שירות מקצועי ואישי ולפעול יחד עימו בשיתוף פעולה מלא לשם הצלחת המקרה ולהשגת מקסימום תוצאה!